Product and Regional Managers


Psychiatria i Onkologia / CNS and Oncology

Kierownik Produktu/Product Manager: Małgorzata Fijak. Tel: 509 587 022 [mailto]malgorzatag@celonpharma.com[/mailto]

Kierownicy regionalni / Regional Managers

Imię i nazwisko Region nr telefonu Adres e-mail
Zbigniew Koziatek Województwo: pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie 509 513 075 [mailto]zbigniewk@celonpharma.com[/mailto]
Beata Szópińska Województwo: małopolskie, podkarpackie, świętokrzystkie, lubelskie 506 014 493 [mailto]beata.sulowska@celonpharma.com[/mailto]
Karolina Jędrasiak Województwo: wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie 509 587 019 [mailto]karolinaj@celonpharma.com[/mailto]
Aneta Majka Województwo: śląskie, opolskie, dolnośląskie 509 513 073 [mailto]aneta.majka@celonpharma.com[/mailto]
Małgorzata Jazgara-Wójtowicz Województwo: mazowieckie, łódzkie 502 057 232 [mailto]malgorzata.jazgara-wojtowicz@celonpharma.com[/mailto]

Kardiologia / Cardiology

Kierownik Produktu/Product Manager: dr n. farm. Dorota Włodarczyk. Tel: 515 030 447 [mailto]dorota.wlodarczyk@celonpharma.com[/mailto]

Kierownicy regionalni / Regional Managers

Imię i nazwisko Region nr telefonu Adres e-mail
Michał Jeske województwo pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie 509 513 877 [mailto]michalj@celonpharma.com[/mailto]
Monika Rawiak województwo mazowieckie oraz podlaskie 505 278 274 [mailto]monika.rawiak@celonpharma.com[/mailto]
Iwona Krauz województwo lubelskie oraz podkarpackie 501 405 692 [mailto]iwonap@celonpharma.com[/mailto]
Monika Mizerska-Kusy województwo małopolskie, świętokrzyskie oraz Radom i okolice 509 513 074 [mailto]monikam@celonpharma.com[/mailto]
Tomasz Gładysz województwo województwo łódzkie, kujawsko-pomorskie, oraz świętokrzyskie 509 587 018 [mailto]tomaszgladysz@celonpharma.com[/mailto]
Patrycja Świat województwo śląskie 502 057 233 [mailto]patrycja.swiat@celonpharma.com[/mailto]
Małgorzata Talaga województwo dolnośląskie 509 513 876 [mailto]malgorzata.talaga@celonpharma.com[/mailto]
Emilia Leszczyńska województwo lubuskie, zachodniopomorskie oraz wielkopolskie 502 057 282 [mailto]emilia.leszczynska@celonpharma.com[/mailto]