Celon Pharma i Polska Federacja Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP łączą siły i razem zagrają w największej orkiestrze świata dla zdrowych płuc.

Zespół techników spirometrycznych Polskiej Federacji Stowarzyszeń Chorych na Astmę i POChP, wspomagany przez naszych pracowników, będzie uczestniczyć w Wielkim Finale WOŚP na Błoniach Stadionu Narodowego, w dniu 28 stycznia 2024. W specjalnie przygotowanym namiocie – SPIROnamiot - każda zainteresowana osoba, będzie mogła wykonać badanie spirometryczne.

Dr Piotr Dąbrowiecki – Prezes Polskiej Federacji Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i PoChP Bardzo się cieszę, że możemy zagrać w tym roku razem. Kondycja naszych płuc po pandemii – dla dzieci i dorosłych – to niezwykle ważny problem medyczny, w którym kluczowe są: odpowiednia edukacja i sprawna diagnostyka. Zapraszam wszystkich Państwa do naszego SPIROMnamiotu na Błoniach Stadionu Narodowego. To doskonała okazja, aby zatroszczyć się o własne zdrowie, a jednocześnie wesprzeć szczytny cel.