Celon Pharma S.A. na 2018 BIO International Convention

Od 4 do 7 czerwca br. przedstawiciele naszej firmy biorą udział w największym spotkaniu netoworkingowym branży Life Sciences w skali globalnej. Obecność na tym wydarzeniu jest elementem realizacji strategii zwiększania prezencji międzynarodowej Celon Pharma oraz planowanej światowej komercjalizacji naszego innowacyjnego portfolio.

Bogdan Manowski, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu, członek Zarządu Celon Pharma S.A.:  Nasza rokroczna tam już obecność jest wyrazem konsekwentnie realizowanej strategii zwiększania prezencji Celon Pharma S.A. za granicą związanej z bardzo dynamicznym rozwojem portfolio projektów innowacyjnych, jak również zaawansowanymi planami biznesowymi na rynku leków inhalacyjnych w USA. Liczymy na ciekawe i inspirujące spotkania z przedstawicielami branży, które w dłuższej perspektywie przełożą się na skuteczną komercjalizację naszych kandydatów na nowe leki w skali globalnej.

od lewej: dr Jerzy Pieczykolan, Kierownik Działu Badań Przedklinicznych, Bogdan Manowski, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu,
Richard A. Brown, Managing Partner Plexus Ventures, dr Maciej Wieczorek, Prezes Zarządu Celon Pharma S.A - źródło: #ontarioBIO2018