Celon Pharma S.A. na BioForum 2016

W dniach 9 i 10  maja br. przedstawiciele Celon Pharma S.A. wezmą udział w kolejnej edycji BioForum, najważniejszym wydarzeniu branży biotechnologicznej w Polsce.

Tegoroczna edycja BioForum odbędzie się w Łodzi. Wydarzenie już po raz piętnasty zgromadzi w jednym miejscu przedstawicieli biznesu i nauki, związanej z szeroko pojętym sektorem life science w Europie.

Przedstawicieli spółki Celon Pharma S.A. będzie można spotkać na specjalnie przygotowanym stoisku wystawienniczym. Naukowcy z Centrum Badawczo-Rozwojowego Spółki przedstawią podejmowane przez firmę projekty naukowo-badawcze, dla osób zainteresowanych będzie to również okazja do rozmowy na temat współpracy.

Dr Jerzy Pieczykolan Kierownik Działu Badań Przedklinicznych, Centrum Badawczo-Rozwojowe Celon Pharma S.A.: Obecność na BioForum to wspaniała okazja do zaprezentowania naszych projektów naukowo-badawczych, nawiązania kontaktów ze środowiskiem naukowym i biznesowym. Dlatego cieszymy się, że będziemy częścią tego wydarzenia. Mamy nadzieję, że kontakty nawiązane podczas BioForum, zaprocentują współpracą na rzecz wdrażania skutecznych i innowacyjnych leków.

Ponadto przedstawiciele Celon Pharma S.A. będą uczestniczyć w sesjach B2B, wykładach oraz debatach, które odbędą się w ramach wydarzenia.

Pierwszego dnia targów (9 maja), o godzinie 11:00, dr Maciej Wieczorek, Prezes Zarządu Celon Pharma S.A. weźmie udział w seminarium zatytułowanym Polish-Israel Biobusiness Forum, w trakcie którego odbędzie się dyskusja na temat przyszłości start-upów w Polsce. Punktem wyjścia do dyskusji będzie wykład Yigal Erlich, Prezesa MATIMOP &Wiceprezesa Israel National Council on R&D  pt: „Israeli high-tech area. Road to start up nation”. Prezentacja oraz dyskusja będą prowadzone w języku angielskim.