IPO Celon Pharma S.A. wyróżnione w Giełdowym Podsumowaniu Roku 2016

Celon Pharma S.A. została laureatem kolejnej nagrody przyznawanej liderom rynku kapitałowego - Podsumowania Giełdowego Roku 2016. Spółka otrzymała statuetkę Byka w kategorii: Nagroda za największą wartość pierwszej oferty publicznej akcji w 2016 roku. Nagrodę w imieniu Spółki odbierał Bogdan Manowski, Członek Zarządu Celon Pharma S.A. , Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu.

Znaleźliśmy się wśród nielicznych, którzy w ubiegłym roku zdecydowali się przeprowadzić pierwszą publiczną ofertę swoich akcji, dziś, z dnia na dzień utwierdzamy się w słuszności obranej drogi -  Bogdan Manowski, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu, Członek Zarządu Celon Pharma S.A:

Maciej Wieczorek, Prezes Zarządu Celon Pharma S.A.: Sukces tej oferty świadczy z jednej strony o tym, że jesteśmy spółką atrakcyjną, o jasno wytyczonej strategii biznesowej i wizji przyszłości, której zaufali inwestorzy, ale również pokazuje jak istotną rolę w tworzeniu innowacji w Polsce pełni rynek kapitałowy i jego instrumenty. Wyróżnienie w tej kategorii nie byłoby możliwe, gdyby nie zaufanie jakim obdarzyli nas inwestorzy, którzy kupując akcje Celonu uczynili tą ofertę tak udaną. Dlatego dzisiejszą nagrodę traktujemy również, jako zobowiązanie do tego, żeby Państwa zaufania nie zawieźć i na stałe zagościć w gronie liderów polskiego rynku kapitałowego.   

Podsumowanie roku Giełdowego to coroczna gala organizowana przez GPW w Warszawie. Podczas wydarzenia GPW przyznaje wyróżnienia Członkom Giełdy oraz Autoryzowanym Doradcom, którzy w minionym roku kalendarzowym osiągnęli najlepsze wyniki i przyczynili się do rozwoju polskiego rynku kapitałowego.

zdj1(fot. źródło: GPW)