Specjalista ds. Formulacji

W związku z realizacją projektów badawczych w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020, ogłaszamy rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Formulacji w zespole badawczym Działu Rozwoju Produktów Leczniczych Celon Pharma S.A.

Do obowiązków nowozatrudnionej osoby będzie należało:
- Prowadzenie prac badawczo-rozwojowych związanych z projektowaniem i rozwojem postaci leków innowacyjnych.
- Udział w wytwarzaniu produktów do badań przedklinicznych i klinicznych (opracowanie założeń, przygotowanie dokumentacji, czynny udział w procesie wytwarzania).
- Opracowanie dokumentacji technologicznej z uwzględnieniem wymagań jakościowych i prawnych.
- Współpraca z innymi specjalistami w obrębie zespołów projektowych.

Od kandydatów wymagamy następujących kwalifikacji:
- Wykształcenia wyższego, preferowane: farmaceutyczne, chemiczne, biologiczne.
- Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację, korzystanie z literatury specjalistycznej oraz tworzenie dokumentacji technologicznej.
- Doświadczenia w projektach badawczych dotyczących nowych leków. Mile widziane doświadczenie w pracy nad lekami innowacyjnymi oraz pracach związanych z rozwojem nowych postaci leków.
- Znajomości nowoczesnych technologii wytwarzania postaci leku.
- Dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności, pracowitości, zaangażowania.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie oraz pracę pełną pasjonujących wyzwań, dającą szansę uczestniczenia w rozwoju innowacyjnych terapii, w dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej.
- Szeroki pakiet dodatkowych benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych).
- Przyjazną atmosferę pracy, zaangażowany zespół pracowników.
Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać drogą elektroniczną w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres: [email protected]. Prosimy o zamieszczenie w tytule maila nazwy stanowiska Specjalista ds. Formulacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”